Jdi na obsah Jdi na menu
 


AC R

9. 3. 2012

 Po obrovské vlně spekulací, kterou zapříčinilo před necelým týdnem spuštění Facebookové aplikace AC Reveal samotným Ubisoftem, jsme se konečně dočkali oficiálního oznámenídalšího, v pořadí již čtvrtého dílu série s názvem Assassin's Creed: Revelations!

Ubisoft už dříve naznačoval, že se v blízké době odehraje kolem série Assassin's Creed něco velkého a zásadního. A to právě prostřednictvím této aplikace, ve které se postupně objevily 4 velmi krátké teasery, jež v hádankách naznačovaly směr, jakým se bude 4. díl Assassin's Creed ubírat. Podrobnou novinku s rozborem všech 4 teaserů jsme původně chtěli zpracovat, ale oficiální oznámení nám zmařilo plány, tudíž je nyní, alespoň dle mého názoru, docela zbytečné se teasery znovu zaobírat.

Assassin's Creed: Revelations již definitivně uzavře příběh renesančního asasína Ezia Auditore, s nímž se vydáme na strastiplnou cestu po stopách jeho slavného předka, mentora a velmistra řádu asasínů Altaïra. Pouť plná odhalení a nebezpečí zavede Ezia až do samotného srdce Turecké říše, do města Konstantinopole (dnešní Istanbul), kde sílící armáda templářů brzy začne ohrožovat celé impérium.

Revelations nabídne revoluční herní mechanismy, jež např. hráči umožní zacházet s částmi vzpomínek Desmonda. Animus umí dešifrovat tajemství dob minulých, ale Desmondovi nově umožní proniknout i do budoucnosti.

Vývojáři nezapomněli ani na Multiplayer, který se v Revelations vrátí v ještě vybroušenější podobě, než jsme ho doposud mohli vidět v Brotherhood, kde si odbyl svou premiéru. Multiplayerový zážitek bude obohacen o další nové mody, mapy i charaktery, díky čemuž budou hráči opět moci předvést své vražedné dovednosti v souboji na život a na smrt s ostatními templáři.

"Závěrečná kapitola Eziova příběhu je důležitým mezníkem série Assassin's Creed, a to jak pro nás, tak i pro naše fanoušky", prohlásil Alexandre Amancio, kreativní ředitel Ubisoftu. "Assassin's Creed: Revelations nabízí množství novinek a mimořádných překvapení. Už se opravdu nemůžeme dočkat, až hru předvedeme na herní výstavě E3."

Další podrobné informace exkluzivně přinese červnové vydaní magazínu Game Informer. Dozvíte se, jaké role v příběhu budou hrát všechny 3 hlavní postavy série - Altaïr, Ezio a Desmond. Zjistíte vše o nových herních mechanismech, počínaje novou zbraní, která změní zavedený způsob boje, detailními informacemi o nově přizpůsobitelném Multiplayeru konče. Co se stane s Desmondem po konci Brotherhood? I to se samozřejmě dozvíte. Chybět nebude ani množství doprovodných obrázků a artworků.

Jak už jste si mohli přečíst v prohlášení kreativního ředitele Ubisoftu, velkého odhalení se hra dočká na herní výstavě E3 konané od 5. do 7. června v Los Angeles. S největší pravděpodobností se dočkáme prvních plnohodnotných trailerů, obrázků a možná i nějakého gameplay videa.

Vydání Assassin's Creed: Revelations je stanoveno, jak se už stává u série Assassin's Creed tradicí, na listopad letošního kalendářního roku 2011, a to pro všechny 3 hlavní platformy - Xbox 360, Playstation 3 a PC. Zda bude PC verze opět odložena, není zatím známo, ale myslím, že by se vůbec nejednalo o překvapující okolnost.

zdroj: assassin.herniweb.cz

 

Náhledy fotografií ze složky AC R

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář